wtorek, 8 stycznia 2013

VOGUE

 Co kolekcjonujecie?

Ja zbieram gazety VOGUE z różnych stron świata.To fajna pamiątka, a te czasopisma to już klasyk. Najczęściej przywożę z Niemiec, dostałam też z Rosji i Hiszpanii. Zbieram dopiero od ponad roku, więc nie jest ich tyle ile mogłabym mieć...z państw, które odwiedziłam. Ceny VOGUE'a strasznie się różnią od siebie. np. w Polsce często trzeba zapłacić ok 60 złotych, gdzie w Niemczech cena wynosi 6 euro, czyli jakieś 24 zł. Najtańszy jest chyba z Hiszpanii, bo kosztuje tylko 3,5 euro, rosyjski 10 euro. Byłam też w Norwegii, gdzie cena odstraszyła mnie najbardziej, była bardzo wysoka. Lubię w tych gazetach klasykę, sesje zdjęciowe różnych ludzi, nowości (szczególnie kosmetyczne), które pojawiają się u nas z ogromnym opóźnieniem...no i przede wszystkim ciuchy!
Jest masa dobrych zdjęć, które inspirują mnie w życiu.

Specjalnie dla Was przygotowałam skrót newsów z nowego VOUGE DEUTSCH styczeń 2013

 


6 komentarzy:

 1. super! ciekawa odsłona:D szkoda że w Polsce jest taki drogi...

  OdpowiedzUsuń
 2. zastanawiam się nad kupnem VOGUE'a ze stanów.
  cena jest wysoka, bo aż 85zł z przesyłką (na allegro),
  ale za to ponad 900 stron :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja zbieram Cosmo i Joy, no przynajmniej jeszcze niedawno zbierałam. ostatnio nic nie mogę dla siebie znaleźć w gazetach :(

  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Też bardzo lubię Vogue, ale polska cena jest naprawdę wręcz bolesna. Szczególnie tych Brytyjskich czy Azjatyckich. W jakich sklepach je kupujesz w polsce? Bo ja widziałam tylko w empiku, który sam w sobie jest dość drogi.

  W wolnej chwili zapraszam :)
  madameolivia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń